Contact
Tel. nummer |
 |
Stad: |
The Hague/Nederland |
Laatst gezien: |
5 days ago in 11:41 |
1 dag geleden: |
03:12 |
Incall/Outcall: |
Incall |
Spreek: |
English, Nederlands, Spanish |
Piercings: |
Klit |
Pussy: |
Geschoren |
Veilig appartement: |
Ja |
Betalingen: |
Contant geld |
Over mij
Geweldig, vrolijk en houdt van luide muziek, rustige muziek, drinken en luide muziek, goede films, intelligente gesprekken, ontspannende tijden, gekke tijden, mooie dingen, vrijwel alles en nog wat.Een 40-jarige shemale en een 50-jarige vrouw op zoek naar een vrouw voor een informele affaire, op zoek naar een rijpe dame die graag een leuke tijd wil hebben. speel terwijl ik (shemale) kijk en dan spelen we allemaal, speelgoed welkom moet een gelukkige houding hebben en schoon zijn maat open liever kaukasisch hallo daar ben ik pas nieuw en zou graag willen zien waar het heen gaat ik vind het leuk om af te spreken en je gewoon te behandelen.Ik ben geïnteresseerd in het vinden van aantrekkelijke koppels of alleenstaanden, niets serieus, gewoon iets nieuws om te proberen.
Persoonlijke info & Bio
Lengte: |
178 cm |
Gewicht: |
62 kg / 137 lbs |
Leeftijd: |
28 jaar |
Hobby: |
SPORTS AND JUST HAVING A FUNlicking |
Nationaliteit: |
Hungarian |
Voorkeuren: |
Ready teen sex |
Cupmaat: |
BB leuk vinden |
Kleur ogen: |
brown |
Perfumes: |
Erreuno |
Geaardheid: |
Hetero-oriëntatie |
Mogelijkheden/Services
Striptease |
Cum on Face |
Facesitting |
Private Photos |
Sex Games escorts The Hague |
Sex in Different Positions |
Trampling |
Spanking On me |
Body worship |
Secretary sex escorts The Hague |
Prostate Massage |
Hand job |
Mutual masturbation |
Bare back blow job |
Ball Licking and Sucking |
Tantric sex |
Lapdance |
Mistress |
Oral Sex |
Cum on body |
Doggy style |
Tarieven
Time | Incall | Outcall |
Snel |
30 eur |
90 eur
|
1 uur |
140 eur |
170 eur + Outcall Travel Fee (Taxi) |
Extra uur |
|
|
12 uren |
|
|
24 uren |
|
|
Comments
Log in to leave a comment for this escort!
uur | +1 |
Ik heb mezelf getrakteerd op een sessie van 90 minuten met Trean. Ze is een geweldige, leuke meid met een geweldig stel natuurlijke borsten. Een beetje dikker dan haar foto's doen vermoeden, maar ook niet slecht. Ik heb een geweldige tijd gehad, en ik weet zeker dat jij dat ook zult doen.
uur | +1 |
Zag de advertentie van Trean en vond haar foto's leuk, dus maakte een afspraak om haar te zien. Leuke meid met een knallerlichaam. Goede tijd.