Contact
Tel. nummer |
 |
Stad: |
The Hague/Nederland |
Laatst gezien: |
Today in 13:15 |
2 dagen geleden: |
11:09 |
Incall/Outcall: |
Outcall |
Spreek: |
English, German |
Piercings: |
Geen |
Pussy: |
Voornamelijk geschoren |
Veilig appartement: |
Ja |
Parkeren: |
Ja |
Drankjes bezorgd: |
Ja |
Over mij
Hallo dames, hier nieuw in, wilde gewoon zien wat er is, graag van enkele dames horen en zien wat er goed gaat.Redelijk fit en zal niet stoppen totdat je tevreden bent, hou van lachen en maak je altijd en overal gelukkig, ik sta tot je dienst.Ik ben Rika en ik woon in Brisbane. Ik wil graag nieuwe mensen ontmoeten, altijd op zoek naar avontuur en op zoek naar iemand die altijd eerlijk is.
Persoonlijke info & Bio
Lengte: |
190 cm / 6'3'' |
Gewicht: |
66 kg / 146 lbs |
Leeftijd: |
24 jaar |
Hobby: |
in iraq this is my hobbyI love to go shopping,I love to dance,to listen to music etc. |
Nationaliteit: |
Czech |
Voorkeuren: |
I want for a man |
Cupmaat: |
Jeugdig leuk vinden |
Kleur ogen: |
grey |
Perfumes: |
Penthouse |
Geaardheid: |
Biflexuelen |
Mogelijkheden/Services
Lingerie |
Anal massage |
Spanking On me |
Titjob |
Passionate kissing |
Sex in Different Positions |
Fetish |
Cum on Face |
69 Position |
Private Photos |
Dildo Play |
Body worship |
School girl sex |
Full oil massage |
Erotic massage |
Mutual masturbation |
Rimming |
Cumshot on body |
Sexy lingerie |
Couples sex |
Golden Shower |
Tarieven
Time | Incall | Outcall |
Snel |
50 eur |
80 eur
|
1 uur |
120 eur |
|
Extra uur |
60 eur |
110 eur + Outcall Travel Fee (Taxi)
|
12 uren |
500 eur |
|
24 uren |
1400 eur |
|
Comments
Log in to leave a comment for this escort!
uur | +1 |
Rika heeft een andere naam gekregen, maar die ben ik vergeten. Ik heb haar een paar keer gezien en ze lijkt me altijd elke keer te herinneren, wat bijdraagt aan de ervaring. Ze zou waarschijnlijk mijn top tien lijst maken. Ik raad haar aan, hoewel ze niet perfect is, ze heeft een geweldige buste en een fatsoenlijk gezicht met een geweldige houding.
uur | +1 |
Het was een hete nacht met deze exotische babe met zachte, sexy handen. Ze kwam naar mijn hotelkamer en had een grote glimlach op haar gezicht en droeg een sexy jurk. We hoefden niet lang te kletsen voordat ze me naakt op bed liet liggen, met haar wrijvende lotion over me heen, waardoor ik ontspannen en tegelijkertijd opgewonden raakte. Toen ze me liet omdraaien, glimlachte ze toen ze keek tussen mijn benen, en deed toen een sexy striptease. Heel heet. Ze wreef zichzelf helemaal in met lotion, ging toen op het bed liggen en drukte haar lichaam tegen me aan, terwijl ze de lotion op me wreef, gereedschap. We waren toen zo ongeveer aan het vrijen, en ze ging langzaam naar beneden om me een heel langzame en sexy handjob te geven, en daarna een pijpbeurt. Zo goed. Ik zei dat ik hetzelfde met haar wilde doen, en het was een goed telefoontje, want na slechts een paar minuten wrijven was ze zo opgewonden dat ze me smeekte om verder te gaan met seks. En dat is altijd de beste manier om deze nachten te laten verlopen. Je wilt dat ze het net zo graag wil als jij. En ze was geweldig in het uitproberen van verschillende posities en had ook veel energie. Ik vond het geweldig hoe ze vies praatte. Ik zou Rika zeker aan vrijwel iedereen aanbevelen.