Kisty (19), Nijmegen, escort sexgirl     Call

Nice butt Kisty (19) escort Nijmegen

"Beautiful Czech Asian School Girl Pictures Nijmegen"

Contact

Tel. nummer telefoonnummer van de hoer Kisty
Stad: Nijmegen/Nederland
Laatst gezien: Today in 12:22
Gisteren: 08:30
Incall/Outcall: Incall
Spreek: English, Nederlands, Portugees
Piercings: Klit
Tatoo: Ja
Veilig appartement: Ja
Parkeren: Ja
Betalingen: Contant geld

Over mij

Ik heb een erg drukke baan zonder veel vrije tijd, ik zorg voor mezelf door regelmatig naar de sportschool te gaan en toch slaag ik erin om mijn leven ten volle te leven. Ik geniet van uit eten gaan en ik heb liever een rustige vergadering dan.Ik ben een universiteitsstudent en sport veel om gezond en fit te blijven. Ik hou van energieke mensen en het buitenleven.Ik ben makkelijk in de omgang en ik trek me niet al te veel aan ik wijs de meeste dingen af ​​tenzij ze van enig belang zijn Ik wil mijn huis, mijn land en mijn familie hebben en vreedzaam leven iemand die van de simpele dingen in het leven houdt ik don Ik ga niet veel uit vrije keuze, dus ik ga liever niet af met een feestmeid. Ik werk hard om in vorm te blijven en het laat zien dat ik gelukkig, gemakkelijk in de omgang, aardig, attent en vooral jong van hart en geest ben.

Persoonlijke info & Bio

Lengte: 165 cm / 5'5''
Gewicht: 50 kg / 110 lbs
Leeftijd: 19 jaar
Favoriete quote: What Up???
Nationaliteit: Czech
Voorkeuren: Seeking sexual encounters
Cupmaat: B leuk vinden
Lingerie: Helly Hansen
Perfumes: Austin Reed
Geaardheid: Verschillend-geslachtelijk

Mogelijkheden/Services

Whirlpool
Titjob
Foam massage
Fisting
Anal massage escorts Nijmegen
Multiple sex positions
Couples sex
BDSM
Strip tease
Lingerie
Prostate Massage
Spanking
Passionate kissing
Lapdance
Private Photos
Sex Games escorts Nijmegen
Footjob
Private Video
Cum on body
Outdoor Sex
Scat

Tarieven

TimeIncallOutcall
Snel 30 eur
1 uur 110 eur 180 eur + Outcall Travel Fee (Taxi)
Extra uur
12 uren
24 uren 1100 eur

Comments

2 opmerkingen

Bird
uur | +1 |

Ik had haar een jaar of wat geleden ontmoet, blij haar terug te zien. Ik heb de recente recensies, de website gezien en zij verdient de hoge beoordelingen.

Guelph
uur | +1 |

Laat ik voorop stellen dat ik nooit had gedacht dat ik een provider zou vinden die slechter was dan Gema Ardiel. Kisty heeft echt een plek verdiend als de smerigste en meest oplichterij op Eros sinds Alexis Bijoux. Alsjeblieft, alsjeblieft, alsjeblieft, zie haar NIET. Ze lijkt in niets op haar foto's. We FaceTimed, en ze had een raar filter waardoor ze op haar foto's op Eros leek. Maar ze zal je in cirkels sturen en je geld oplichten. Ze verhoogt een aanzienlijk bedrag om volledige service te krijgen. Zie haar niet. Zie iemand anders. Trek je af als het moet. Ze is de slechtste, smerigste en meest vreselijke provider op de hele site.

Op zoek naar een zoete en zachte ontmoeting met aangename vrouwelijke vormen. Ben jij er klaar voor? ❤️

Antwoord op bericht ➡️

via Web App