Contact
Tel. nummer |
 |
Stad: |
Eindhoven/Nederland |
Laatst gezien: |
1 day ago in 03:11 |
Vandaag: |
20:51 |
Incall/Outcall: |
Incall |
Spreek: |
English, Nederlands, Deens |
Piercings: |
Tong |
Pussy: |
Geschoren |
Veilig appartement: |
Ja |
Douche aanwezig: |
Ja |
Drankjes bezorgd: |
Ja |
Over mij
Op zoek naar wat plezier :) easy going casual stel houdt van plezier maken en nieuwe dingen proberen, beide nieuw hierin :) beetje enthousiast voor alles,.Gewoon een normale, nuchtere man, niet opdringerig, gemakkelijk in de omgang met betrouwbaar, respectvol en eerlijk ^ voet lang een beetje extra opvulling bruine ogen kort haar geschoren beneden erg eigenaardig over persoonlijke hygiëne plezier a.Ik ben een zeer sportieve man die op zoek is naar een leuke tijd en iemand die ervan zal genieten? ? ? ? ? ?
Persoonlijke info & Bio
Lengte: |
142 cm / 4'8'' |
Gewicht: |
90 kg / 198 lbs |
Leeftijd: |
36 jaar |
Hobby: |
rugby, working out, sex |
Nationaliteit: |
Estonian |
Voorkeuren: |
Search real swingers |
Cupmaat: |
heel groot:) leuk vinden |
Kleur ogen: |
brown |
Perfumes: |
Parfums Del Rae |
Geaardheid: |
Diverse-geslachtelijk |
Mogelijkheden/Services
Role play |
Anal play |
Brazilian sex |
Blowjob with Condom |
Bare back blow job |
Spanking On me |
Blowjob without Condom |
Deep Throat |
Intimate shaving |
Quickie sex |
Footjob |
Light spanking escorts Eindhoven |
Dirty talk |
Double Penetration |
Porn star experience |
Trampling |
Titjob |
Masturbation |
Bi twin |
Bondage sex |
Blow job escorts Eindhoven |
Tarieven
Time | Incall | Outcall |
Snel |
40 eur |
|
1 uur |
110 eur |
150 eur + Outcall Travel Fee (Taxi) |
Extra uur |
80 eur |
|
12 uren |
900 eur |
|
24 uren |
|
|
Comments
Log in to leave a comment for this escort!
uur | +1 |
Ik had gelezen over Fardowa op het Hartford Forum van USASG, recensies waren uitstekend, dus besloot ik haar uit te proberen. Ik ben blij dat ik dat gedaan heb. Ze is sindsdien gestopt met het plaatsen van advertenties, dus ik heb het niet kunnen herhalen. Houd er rekening mee dat een andere vrouw haar foto's heeft gekaapt en advertenties heeft geplaatst. De bedrieger gebruikt een ander telefoonnummer dat eindigt op 2963 en is niet zo goed als de echte Fardowa. Ik zou de bedrieger vermijden.
uur | +1 |
Niet slecht had een leuke tijd zou het op een dag opnieuw doen
uur | +1 |
Ik heb contact opgenomen met het bureau om te zien wie er in de omgeving van Stamford was en werd aanbevolen om Fardowa tijdens de lunch te zien.Het was een zinderende dag en ik had een douche en wat liefde nodig. En ik stond te popelen om nog een mooie Russische Olita Girl te ontmoeten …. Tjonge, ik was niet voorbereid op wat me in de hotelkamer zou ontmoeten…. Alles goed! ;) vip's lees meer …. de rest, probeer wat tijd met haar door te brengen als ze terug in de stad is.