Contact
Tel. nummer |
 |
Stad: |
Eindhoven/Nederland |
Laatst gezien: |
Yesterday in 12:50 |
Vandaag: |
10:40 |
Incall/Outcall: |
Incall |
Spreek: |
English, Nederlands, Portugees |
Piercings: |
Tong |
Tatoo: |
Veel |
Betalingen: |
Contant geld |
Duo service: |
Subhai escort |
Over mij
Oudere rock ik ben een fervent drummer en basketballer, ik hou van muziek en een goed gesprek, en ik probeer mezelf open te houden voor nieuwe ervaringen.Ga graag uit met vrienden en heb plezier, sport, ga naar de sportschool en blijf fit en werk hard.Hoi, gewoon een normale Australische kerel, slank bruin haar, lichtbruine ogen, ik hou van sporten en vissen, love darwin, ik zie mezelf hier al een tijdje zijn, een leuke meid die graag plezier heeft en nieuwe dingen probeert, je zult waarschijnlijk moeten vragen om erachter te komen, want ik heb geen idee wat om hier te schrijven of wat iedereen wil weten.
Persoonlijke info & Bio
Lengte: |
180 cm / 5'11'' |
Gewicht: |
52 kg |
Leeftijd: |
34 jaar |
Hobby: |
photography, reading, hanging out with friends,giving massages |
Nationaliteit: |
Australian |
Voorkeuren: |
Seeking sex dating |
Cupmaat: |
zoals perziken leuk vinden |
Lingerie: |
Craft |
Perfumes: |
The Harmonist |
Geaardheid: |
Biflexuelen |
Mogelijkheden/Services
Outdoor Sex |
Whirlpool |
School girl sex |
Sexy shower escorts Eindhoven |
Bi twin |
Covered blow job |
Facesitting |
Golden Shower |
Bare back blow job |
Deep throat |
Gagging escorts Eindhoven |
Sex toys escorts Eindhoven |
Anal Sex |
Handjob |
GFE |
Fingering |
Strap on |
Sexy lingerie |
Role play |
Cumshot on body |
Golden Shower |
Tarieven
Time | Incall | Outcall |
Snel |
40 eur |
|
1 uur |
100 eur |
180 eur + Outcall Travel Fee (Taxi) |
Extra uur |
|
|
12 uren |
800 eur |
|
24 uren |
1100 eur |
|
Comments
Log in to leave a comment for this escort!
uur | +1 |
Heeft me dingen laten zien waarvan ik niet wist dat ik ze leuk vond -- en nu wel. Afijet was onwerkelijk. Haar tepels waren zo gevoelig en ik luisterde graag naar alle geluiden die ze maakte als ik ze aanraakte. Toen deed ze het bij mij en ik wist niet eens dat ik zo gevoelig was. Ik vond het geweldig hoe ze niet alleen blij was met het doen van typische dingen. Ze hield ervan om mij en mijn plezier te pushen, zelfs als ik niet helemaal zeker was.Maar ze gaf me nog steeds de mogelijkheid om op elk moment dingen te stoppen, wat ik speciaal van haar had gevraagd. Ze raakte me altijd aan om ervoor te zorgen dat ik me goed voelde. Ik kon niet geloven hoeveel geluk ik met haar had. Ik kan niet wachten om haar weer te zien.
uur | +1 |
Afijet kwam de kamer binnen gesorteerd papierwerk en bam meteen in een smerige 45 minuten. Deze vrouw is niet voor angsthazen, ze is een zeer dominante dame met een smerige geest en vuile taal. nieuw in punteren en ben meestal onschokbaar, maar Afijet slaagde erin dat 5 minuten in de punter na een fantastische 45 minuten spugen grommende vuile seks Afijet liet me glimlachen van oor tot oor.top punter