Contact
Tel. nummer |
 |
Stad: |
Capelle aan den IJssel/Nederland |
Laatst gezien: |
Yesterday in 02:08 |
5 dagen geleden: |
06:02 |
Incall/Outcall: |
Outcall |
Spreek: |
English, Deens |
Piercings: |
Ja |
Pussy: |
Voornamelijk geschoren |
Veilig appartement: |
Ja |
Parkeren: |
Ja |
Douche aanwezig: |
Ja |
Betalingen: |
Contant geld |
Over mij
Nou, dit moet de teaser zijn van de beschrijving die jou en ik blij maakte dat we elkaar ontmoetten en tijd samen doorbrachten. Ik ben een beetje traag om te beginnen, hoe eerder je mijn dij streelt, hoe eerder ik begin.Tijd om te leven en plezier te hebben.Moe van vastgebonden tijd om vastgebonden te worden.
Persoonlijke info & Bio
Lengte: |
132 cm / 4'4'' |
Gewicht: |
55 kg |
Leeftijd: |
20 jaar |
Favoriete quote: |
size does matter |
Nationaliteit: |
Czech |
Voorkeuren: |
I am seeking real sex dating |
Cupmaat: |
Perky leuk vinden |
Lingerie: |
Mit Mat Mamá |
Perfumes: |
The Different Company |
Geaardheid: |
Amfiseksuelen |
Mogelijkheden/Services
Cum in Mouth |
Shower service escorts Capelle aan den IJssel |
Strap on |
Body worship |
Kissing |
Covered blow job |
Multiple sex positions escorts Capelle aan den IJssel |
Spanking escorts Capelle aan den IJssel |
Couples sex |
Sex Games |
Outdoor Sex |
Deep throat escorts Capelle aan den IJssel |
Titjob |
Swingersclub escorts Capelle aan den IJssel |
Lapdance |
Sensual Massage |
Footjob |
Sexy lingerie |
Sauna Sex |
GFE |
Balls licking and sucking |
Tarieven
Time | Incall | Outcall |
Snel |
50 eur |
90 eur
|
1 uur |
130 eur |
180 eur + Outcall Travel Fee (Taxi) |
Extra uur |
100 eur |
|
12 uren |
600 eur |
|
24 uren |
1300 eur |
|
Comments
Log in to leave a comment for this escort!
uur | +1 |
Marily is een sexy meid die ervan houdt om zich te verkleden en me waanzinnig geil te maken!. Na een paar maanden stressvol werk besloot ik mezelf te trakteren door een escort in te huren. Hoewel ik altijd al een escort wilde inhuren, deed ik dat nooit eerder, dus ik wilde er zeker van zijn dat het meisje precies de juiste was voor mij. Ik vond Marily en sinds ik haar foto's online zag, wist ik dat zij de juiste meid voor mij was. Toen ik haar de deur zag openen, werd ik heel opgewonden en dat merkte ze! Terwijl ik op de bank op haar wachtte, werd mijn lul groter en groter, terwijl ik eraan dacht om seks met haar te hebben. Ze kwam de badkamer uit, wees gewoon naar de slaapkamer en ik wist waar ik moest zijn. Toen we in de slaapkamer kwamen, liet ze me echt een geweldige tijd zien en ze wist alle dingen die ik haar wilde laten doen om mijn vuile en kinky fantasieën te bevredigen! Marily is absoluut een babe die houdt van wat ze doet en die absoluut weet hoe ze een man moet plezieren.
uur | +1 |
Was rusteloos na vast te zitten in huis na de orkaan, belde hem op KIK, ze belde meteen terug en stuurde me een foto, douchte en maakte een ritje. een jong kind hing uit het raam boven haar deur en stelde me wat vragen, voelde zich een beetje ongemakkelijk. zal teruggaan
uur | +1 |
Ik had ongeveer een week eerder een eerdere advertentie gezien voor een leuke tijd met een paar meisjes. Ik voelde de drang van de twee meisjes en besloot een sms te sturen ondanks het feit dat ik geen recensies of eerdere berichten kon vinden. Ik kreeg ongeveer zes uur later een antwoord met excuses voor de vertraging. Ik antwoordde en maakte een afspraak. Ik vond hun plaats en Tasha kwam naar beneden om me te ontmoeten en me binnen te laten.Ze zag er goed uit, een paar extra kilo's op haar, maar niet slecht. We gingen naar de slaapkamer waar Diamond wachtte. Ik vond haar zeker aantrekkelijker. Schattig gezicht en een strak lichaam. Ik zou herhalen, leuke tijd.
uur | +1 |
Bij de deur werd ik begroet door een vriendelijke oosterse meid, die me naar de slaapkamer leidde terwijl ik wachtte tot Mai-Lee arriveerde. Ze arriveerde gekleed in een hemdje, kousen en hakken, en bood me een koud drankje aan. Ze ging al snel naar het massagegedeelte en ze vroeg me of ik hard of zacht wilde, ik koos voor hard en was niet teleurgesteld. Ze had een goede techniek en vroeg me na ongeveer 10 minuten met een klap op de kont om op mijn buik te rollen. Ze is sensueel met haar techniek en begon met een bedekte pijpbeurt, terwijl ze met mijn tepels speelde. Ze zoog en likte ook aan mijn ballen.Jammer dat ze geen BBBJ doet, want haar bedekte pijpbeurt was een van de beste die ik ooit heb gehad! Ze neukte me toen als cowgirl, daarna neukte ik haar op z'n hondjes voordat ik klaar was in Marily. Ze veegde toen mijn pik schoon en toen mijn ballen. Daarna droogde ze ze af, daarna kleedde ze me aan, sokken, shirt, broek, schoenen en nog veel meer, en deed zelfs mijn manchetknopen voor me om! Mooie, vriendelijke meid met een enthousiaste benadering van seks. Ze is een lieftallige meid en biedt enorm veel waar voor je geld. Ik kom terug..... Binnenkort!
uur | +1 |
Marily is een tijdje verdwenen, maar nu is ze terug, en wat heb ik haar gemist! als je van het spinnertype houdt, moet je zeker naar haar toe gaan, ze zal je niet teleurstellen.
uur | +1 |
Mooie meid, maar wat ouder dan verwacht. Zeer aantrekkelijk lichaam met mooie rondingen. Ik genoot van mezelf, maar wenste dat ze meer GFE was.