Contact
Tel. nummer |
 |
Stad: |
Breda/Nederland |
Laatst gezien: |
1 day ago in 11:58 |
Gisteren: |
19:34 |
Incall/Outcall: |
Incall |
Spreek: |
English, Nederlands, Russian |
Piercings: |
Navel |
Pussy: |
Gedeeltelijk geschoren |
Drankjes bezorgd: |
Ja |
Over mij
Toegewijd shemale / vrouwelijk stel op zoek naar een andere vrouw voor leuke ontmoetingen, hetzij een-op-een of trio's, geen mannen alsjeblieft.Ik ben een alleenstaande man die op zoek is naar iemand, ik ben een vader en een muzikant, ik speel bas in een band, muziek is mijn passie, dus ik zoek iemand die net zoveel van muziek houdt.Alleen op zoek naar plezier en lokaal, dus laat het me weten als je enthousiast bent, want ik ben erg geïnteresseerd in plezier, iemand die weet wat ze willen en ook wat ze moeten geven, hebben allemaal een beetje plezier en geen drama's, zeg hallo en ik zal hallo terug zeggen en we kan het vanaf daar overnemen.
Persoonlijke info & Bio
Lengte: |
174 cm |
Gewicht: |
55 kg |
Leeftijd: |
26 jaar |
Favoriete quote: |
keep the rubber side down |
Nationaliteit: |
Danish |
Voorkeuren: |
Want sexual dating |
Cupmaat: |
Grote tieten leuk vinden |
Lingerie: |
Craft |
Perfumes: |
Diana Vreeland |
Geaardheid: |
Tweegeslachtelijken |
Mogelijkheden/Services
Deep throat |
Gagging |
Hand job |
Dildo Play |
Cum on body escorts Breda |
GFE |
Dominatrix |
Blowjob with Condom escorts Breda |
Kamasutra |
Footjob |
Fisting |
Masturbation |
Sauna Sex escorts Breda |
DUO |
Role play |
Erotic sensual massage |
Strap on |
Strip tease |
Covered blow job |
Foot Fetish |
Spanking |
Tarieven
Time | Incall | Outcall |
Snel |
40 eur |
60 eur
|
1 uur |
120 eur |
|
Extra uur |
90 eur |
100 eur + Outcall Travel Fee (Taxi)
|
12 uren |
|
|
24 uren |
|
|
Comments
Log in to leave a comment for this escort!
uur | +1 |
Ik had veel goede recensies gelezen voor Shanchita, dus besloot ik haar te ontmoeten. Professionele assistent, tijdige verificatie via p411 en follow-up. Shanchita is aardige vrouw en geniet met je mee.
uur | +1 |
Roxy liet me weten dat ze in Harrisburg zou zijn en ik ben blij dat ik haar een kans heb gegeven.
uur | +1 |
Ik nam contact op met het bureau via Whatsapp, met in gedachten 2-3 meisjes. Mijn eerste keuze was niet beschikbaar, maar mijn tweede wel, dus besloot ik haar 2 uur te boeken. Over het algemeen was het een goede ervaring. Pluspunten: geweldige houding (een van de beste DFK), dicht bij GFE. Nadelen: Het was niet de dame op de foto's. Zou ik herhalen? Waarschijnlijk niet met haar, want er zijn betere opties; en zeker niet met dat bureau, omdat ze iemand anders hebben gestuurd dan ze hadden beloofd. VIP's lezen verder.
uur | +1 |
Ik voelde me in het begin erg zenuwachtig omdat dit de eerste keer was dat ik een escort bezocht. Door Shanchita voelde ik me al snel erg op mijn gemak met de situatie. Ze is een zeer vriendelijke en warme dame met een fantastische persoonlijkheid. We begonnen met een lapdance gevolgd door een show met speelgoed. Shanchita ging toen verder met oraal geven en vervolgens in een 69-positie. Hierna hebben we seks gehad. Gedurende de hele ervaring gaf ze veel aanmoediging en tongzoenen en gaf me echt het gevoel een koning te zijn! Ik zou Shanchita zeker opnieuw bezoeken en haar ten zeerste aanbevelen voor een fantastische ervaring.