Contact
Tel. nummer |
 |
Stad: |
Breda/Nederland |
Laatst gezien: |
3 days ago in 04:57 |
5 dagen geleden: |
04:38 |
Incall/Outcall: |
Outcall |
Spreek: |
English, Russian |
Piercings: |
Gezicht |
Pussy: |
Voornamelijk geschoren |
Veilig appartement: |
Ja |
Parkeren: |
Ja |
Betalingen: |
Contant geld |
Over mij
Op zoek om ons seksleven op te fleuren met ofwel een vrouw of een shemale voor discreet een trio moet gemakkelijk in de omgang zijnvrouw of shemale voor trio voor discreet plezier moet gemakkelijk gaanverlegen zijn, maar met een goed gevoel voor humor, lang bruin haar en blauwe ogen.Uit een langdurige relatie, op zoek naar iemand voor gezelschap, plezier, en misschien meer als we met elkaar overweg kunnen.Ok, beschrijf mezelf dus ik ben leuk formaat ja ik ben 1,5 meter lang en vol vuur ik hou van seks, ik hou van alles eraan mmmmm zoenen ik weet wat ik leuk vind en ik ben niet bang om erom te vragen ik zal meer over mij praten als je c.
Persoonlijke info & Bio
Lengte: |
154 cm / 5'1'' |
Gewicht: |
47 kg |
Leeftijd: |
24 jaar |
Hobby: |
sex, woodworking, scuba, gardening, computer and reading |
Nationaliteit: |
Hungarian |
Voorkeuren: |
Wants horny people |
Cupmaat: |
DD leuk vinden |
Kleur ogen: |
blue |
Perfumes: |
Iconofly |
Geaardheid: |
Traditioneel-geslachtelijk |
Mogelijkheden/Services
Striptease |
Anal massage |
Scat escorts Breda |
Whirlpool |
Titjob |
69 Position escorts Breda |
Dirtytalk |
Doggy style |
Full oil massage |
Intimate shaving |
Ball Licking and Sucking |
Foam massage |
Spanking |
Submissive sex |
Sexy lingerie |
Masturbate |
Footjob |
Cum on body |
Brazilian sex |
Strap on |
Shower service escorts Breda |
Tarieven
Time | Incall | Outcall |
Snel |
40 eur |
60 eur
|
1 uur |
120 eur |
|
Extra uur |
60 eur |
110 eur + Outcall Travel Fee (Taxi)
|
12 uren |
|
|
24 uren |
|
|
Comments
Log in to leave a comment for this escort!
uur | +1 |
Besloten om een afspraak te maken, standaard 2-oproepsysteem. Ze is erg voorzichtig en liet me bij aankomst mijn broek uittrekken. Ze is een lange blonde Russische vrouw van midden 30 maar adverteert eind 20 en heeft grote borsten. Ze is vriendelijk en bood goede service, misschien herhalen. . . . . .
uur | +1 |
Kinnari is hot en speels. Ze is erg toegankelijk op de boards in Canada. Ik aarzelde een beetje om haar te boeken op basis van haar reputatie. Het blijkt dat ze een aardige persoon is en erg aantrekkelijk. Ze is onlangs gestopt met roken. Met $ 120 per uur in de VS is het tarief een koopje.
uur | +1 |
Vanaf het moment dat ik haar ontmoette, wist ik dat ze leuk zou zijn, goed oogcontact, heel bruisend, ook heel leuk. De rest van de tijd samen vloog voorbij. Een heel goede manier om een (gewoonlijk) saaie dinsdagmiddag door te brengen. Behandel deze dame goed en luister naar haar als je het plezier wilt teruggeven. Ik heb begrepen dat ze 2 dagen per week werkt. Bedankt Kinnari.
uur | +1 |
Zag dat ze goede recensies had. Sms haar en was binnen een uur bij haar thuis. Zwaarder dan haar foto's, maar draagt het goed. Had een goede tijd. Zou herhalen.
uur | +1 |
Er zijn niet genoeg superlatieven in mijn vocabulaire om mijn ontmoeting met Kinnari adequaat te beschrijven. We ontmoetten elkaar op haar gezellige en comfortabele Breda Gold Coast-wachtlocatie op een zonnige weekenddag. Ik liep een paar minuten achter op schema vanwege het verkeer, maar e-mailde met Kinnari vanuit de taxi en alles was in orde, ze trok de 10 minuten van mijn vertraging niet af van onze geplande twee uur. Toen ik aankwam, was Kinnari gekleed zoals ik had gevraagd, gewoon nonchalant in een strakke spijkerbroek en een t-shirt - ik wilde dat het voelde als een afspraakje met een studievriendin en ze slaagde erin. Voor degenen onder u die de voorkeur geven aan lingerie en kant, het lijkt op de foto's op haar website dat ze ook goed is toegerust om aan die verzoeken te voldoen. Voor mij is Cali zo oprecht en echt dat haar verkleden als een La Perla-model gewoon goud zou zijn. Cali nodigde me uit in haar mooi ingerichte Gold Coast studio-appartement en het was meteen duidelijk dat alle prachtige dingen die al over haar geschreven waren op TER niet overdreven waren. De foto's zijn echt, maar fotografie alleen doet haar geen recht. Cali is lang (misschien 5'8 "of 5'9") lenig en in fantastische vorm.Haar ogen glinsteren, haar huid is onmogelijk zacht en glad, haar haar is als zijde en haar glimlach spreekt boekdelen over het plezier, ondeugendheid en erotisch genot dat wacht. Zij is de eenhoorn. Heren - of dames - ontzeg jezelf een ontmoeting met Cali niet. VIP's, lees verder.
uur | +1 |
Foxy dame, adembenemende borsten en sexy lichaam met rondingen hebben mijn handen de hele nacht bezig gehouden. We hebben serieuze SM-dingen gedaan en zij is mijn nieuwe godin. Ik aanbad haar lichaam, ik wilde haar de hele tijd aanraken, likken, knijpen en neuken, maar ze was erg bazig. Ik hou van haar! Ze wist hoe ze met me om moest gaan en hield me altijd op het randje. Ik neem haar in kleine stukjes, dus de volgende keer pak ik haar sappig geschoren poesje.