Contact
Tel. nummer |
 |
Stad: |
Breda/Nederland |
Laatst gezien: |
Yesterday in 04:04 |
Vandaag: |
23:02 |
Incall/Outcall: |
Incall |
Spreek: |
English, Frans |
Piercings: |
Klit |
Tatoo: |
Een paar |
Veilig appartement: |
Ja |
Parkeren: |
Ja |
Douche aanwezig: |
Ja |
Drankjes bezorgd: |
Ja |
Over mij
Ik ben jong, fit en knap, ik ben verlegen en ga niet echt uit, ik ben toegewijd aan mijn werk en geniet van het ontspannen met vrienden thuis op vrije dagen, geniet van sporten, gym, zwemmen en vakanties naar Bali en Thailand eigenlijk i l .Ik ben aantrekkelijk gespierd en altijd op zoek naar plezier. Ik zal niemand teleurstellen die op zoek is naar plezier.Ik ben een vrouw die deel uitmaakt van een stel. Ik ben op zoek naar meisjes voor de lol en hopelijk ga ik met mij en mijn man naar de slaapkamer voor een gegarandeerd plezier op zoek naar de aanraking en smaak die alleen een vrouw kan bieden. Waar zijn alle avontuurlijke meiden? We wachten op je op zoek naar ruimdenkende en niet-veroordelende meisjes, ik ben geen elle mcpherson, maar ik ben trots op mijn uiterlijk en hygiëne en zoek hetzelfde op zoek naar bi- of bi-nieuwsgierige meiden om te delen in het plezier dat het leven te bieden heeft, volwassen en geduldig , blij om te behagen.
Persoonlijke info & Bio
Lengte: |
153 cm / 5'0'' |
Gewicht: |
68 kg / 150 lbs |
Leeftijd: |
23 jaar |
Hobby: |
going hard |
Nationaliteit: |
Lithuanian |
Voorkeuren: |
Wanting to date |
Cupmaat: |
Gemiddeld leuk vinden |
Lingerie: |
Free People |
Perfumes: |
True Religion |
Geaardheid: |
Ambiseksuelen |
Mogelijkheden/Services
Mutual masturbation |
Blowjob without Condom |
Private Video |
Role Play |
Bi twin |
Porn star experience |
Role play |
Fisting |
Dildo Play |
Hand job |
Erotic sensual massage |
Light spanking |
Doggy style |
Quickie sex |
Sexy shower |
Squirting |
Sex toys |
Kamasutra escorts Breda |
Oral Sex |
Rimming |
Massage escorts Breda |
Tarieven
Time | Incall | Outcall |
Snel |
50 eur |
|
1 uur |
140 eur |
160 eur + Outcall Travel Fee (Taxi) |
Extra uur |
80 eur |
|
12 uren |
600 eur |
|
24 uren |
1100 eur |
|
Comments
Log in to leave a comment for this escort!
uur | +1 |
Mis je kans niet om kinky te worden met deze jonge ebony. Ze ziet er goed uit, en nieuw in deze branche wordt ze nog steeds enthousiast over klanten en het werk ;). Ik was blij om te zien dat ze net zo heet was als op haar foto's. Ze had een heel lieve glimlach die bij haar bonzende lichaam paste. Ik was verrast door haar enthousiasme. Je kunt zeker merken dat ze hier nieuw in is, maar het ontbreekt haar niet aan techniek of talent. Het was een hete ervaring om gewoon haar lippen over mijn mannelijkheid te voelen, gevolgd door dat sexy lichaam op mij in cg met energiek rijden, veel gekreun en andere sexy activiteiten. Toen ik haar hoorde kreunen en dat alles, kwam ik er snel vanaf.. maar gelukkig was dat niet het einde. We hadden allebei energie voor nog een ronde, dus we verspilden geen tijd. Een aanrader voor schoonheid en enthousiasme.
uur | +1 |
Ik hoorde dat er een nieuwe magere Kgirl in OC was en moest het zelf bekijken. Hariam was inderdaad mager, waarschijnlijk een van de dunste die ik in lange tijd heb gezien. Ze deed me denken aan een jongere versie van Glow, maar dan zonder de verbeterde tieten. Ze is erg aantrekkelijk als je van dun houdt. Kijk ergens anders als je ze 'bochtig' vindt. Service bestond uit een goed uitgevoerd GFE Kgirl-menu. Niets om over te klagen hier.
uur | +1 |
Cleo's was stil vandaag, dus ging ik meteen naar de kamer met de enige beschikbare dame Hariam. Ze zei dat ik haar eerste van de dag was.Ik zou haar hoe dan ook hebben gekozen, omdat ze er gewoon goed uitzag en helemaal mijn type is. Ik kon niet geloven dat niemand anders haar voor mij had opgepikt!! Begon met knuffels en kusjes, voordat ik een snelle douche nam.[KEYPART-1 ] kwam net terug toen ik klaar was met afdrogen. Veel hartstochtelijk kussen, strelen, terwijl ik haar topje, rokje, overval en slipje uitdeed. Uiteindelijk ging ik op de bank zitten waar ik een massage kreeg, van lichaam tot lichaam, heel fijn, voordat ik Hariam oraal gaf met een beetje vingeren. Daarna een paar minuten in een 69 waar ik zeker van genoten heb, en ik hoop dat Hariam dat ook deed. Ze leek te!!Uiteindelijk een hondje met mij staande, en eindigde op haar rug. Hariam bezorgde me een fantastische tijd. Ze gaf zichzelf gewoon volledig, wat zo opwindend was en me volledig leegtrok. Ze zei dat ze daarna een beetje wankel op haar benen stond, dus ik hoop dat ze net zoveel van onze tijd samen genoot als ik.Hariam, je bent een ster, en gewoon fantastisch. Zie je binnenkort weer. xxx