Contact
Tel. nummer |
 |
Stad: |
Amsterdam/Nederland |
Laatst gezien: |
Yesterday in 05:03 |
Vandaag: |
12:21 |
Incall/Outcall: |
Incall |
Spreek: |
English, Italian |
Piercings: |
Klit |
Pussy: |
Gedeeltelijk geschoren |
Veilig appartement: |
Ja |
Parkeren: |
Ja |
Drankjes bezorgd: |
Ja |
Over mij
Nou, ik ben 1,88 meter, heb blond/bruin haar en blauwe ogen, ik speel afl en tennis, ik geniet ook van waterskiën, momenteel op de universiteit, ik ben jong, maar zeker niet onvolwassen.Hallo, ik ben een gemiddeld gebouwde man die van het strand en surfen houdt, kamperen op zoek naar gelijkgestemde mensen voor warme tijden.Op zoek naar casual, vrijblijvende seks bereid om nieuwe dingen te proberen, ik wil mijn partner behagen, geniet van de meeste dingen, descretie verzekerd.
Persoonlijke info & Bio
Lengte: |
174 cm |
Gewicht: |
79 kg / 174 lbs |
Leeftijd: |
36 jaar |
Hobby: |
tennis, movies, drinking, playing pool |
Nationaliteit: |
Czech |
Voorkeuren: |
I'm ready for a sex date |
Cupmaat: |
zoals meloenen leuk vinden |
Lingerie: |
United Colors of Benetton |
Perfumes: |
Initio Parfums Prives |
Geaardheid: |
Beidegeslachtelijken |
Mogelijkheden/Services
Lingerie |
Spanking On me |
Whirlpool |
Dinner companion |
Private Video |
Titjob |
Submissive sex |
Trampling |
Cumshot on body escorts Amsterdam |
GFE |
Spanking |
Role Play |
Squirting |
Covered blow job |
Blowjob without Condom |
Cum on Face |
Swingersclub |
Masturbate |
Strip tease |
BDSM |
Double Penetration |
Tarieven
Time | Incall | Outcall |
Snel |
40 eur |
|
1 uur |
100 eur |
|
Extra uur |
|
100 eur + Outcall Travel Fee (Taxi)
|
12 uren |
|
|
24 uren |
1200 eur |
|
Comments
Log in to leave a comment for this escort!
uur | +1 |
Ik heb met de boeker een half uur ingepland met Jusztina. Ze is absoluut het meisje op de foto's. Dat is ongeveer zo ver als ik heb
uur | +1 |
Ze was prachtig. Ze leek precies op haar foto's. Ze was over het algemeen een geweldige ervaring. Zou het opnieuw proberen.
uur | +1 |
De afspraak was geboekt met Emmy of Durham Courtisanes. Emmy is erg beleefd, professioneel en heeft zeer goede responstijden via sms en bellen. Jusztina kwam op tijd aan, nonchalant maar heel netjes gekleed in een lichtgroen jasje, zwarte tanktop, loszittende broek en schone witte sportschoenen, ze zag er ook uit en rook heel schoon, toonbaar en aangenaam.Geld was snel en pijnloos uit de weg, Jusztina was en bleef tijdens de hele afspraak beleefd, vriendelijk en zeer sympathiek. Ze nam de tijd en leek op geen enkel moment gehaast of gehaast, ze was vriendelijk voor de meerderheid van mijn verzoeken was cim en / of gezichtsbehandeling echter niet inbegrepen, wat het enige negatieve (en enige licht negatieve) punt in deze recensie is. Ze kwam oprecht enthousiast over om te behagen en enthousiast om ervoor te zorgen dat ik van haar gezelschap genoot. *voor alle voetfetisjisten: ze heeft een kleine maat 5-6 (ongeveer) voeten, zijdezacht, geen harde huid en geen slechte geur! en teennagels werden smaakvol geverfd zonder vervelende stukjes. 10/10 voor haar voeten.Al met al een van, mogelijk, 'de' beste boekingservaring die ik heb gehad in de loop van ongeveer 4 jaar (meer dan 50 afspraken), van het regelen van de afspraak met Emmy tot het ontmoeten en tijd doorbrengen met [KEYPART -1]; absolute waarde voor geld & meer dan bevredigende service, mijn enige spijt is dat ik dit bureau niet eerder kende! beveel zowel het bureau als de escort ten zeerste aan.
uur | +1 |
Een sexy meid die me de echte ervaring gaf van het hebben van een vriendin. Jusztina is eindelijk de eerste escort die me het gevoel geeft dat ik een vriendin heb. Ik heb tot nu toe veel ervaring met escorts en alle ervaringen waren slecht. Alleen Jusztina is geslaagd en de anderen niet. We hebben ons verwend, gezoend en genoten in een heerlijke romantische setting. We praatten een beetje over hoe we de dag hadden doorgebracht, en dat is alles wat anderen hadden moeten doen, maar niet hebben gedaan. Daarom heb ik ze tot nu toe veranderd, maar ik ben niet van plan om Jusztina te veranderen zolang ik zo tevreden ben als nu.