Contact
Tel. nummer |
 |
Stad: |
Amsterdam/Nederland |
Laatst gezien: |
1 day ago in 20:56 |
Vandaag: |
16:47 |
Incall/Outcall: |
Incall & Outcall |
Spreek: |
English, Nederlands, Deens |
Piercings: |
Tong |
Tatoo: |
Een paar |
Veilig appartement: |
Ja |
Parkeren: |
Ja |
Drankjes bezorgd: |
Ja |
Over mij
Hallo, ik ben Debashie en in het begin erg verlegen, maar als je me eenmaal leert kennen, zal ik me openstellen. Ik ben op zoek naar iets van echte leeftijd en uiterlijk is niet belangrijk. volwassen vrouw om tijd mee door te brengen of gewoon een affaire om modderig water mee kwijt te raken.Hallo, ik ben 45, lang en zie er netjes uit. Ik ben zaterdagavond in Sydney en zou je graag ontmoeten voor een drankje, misschien meer :).19, op zoek naar iemand voor een eenmalig iets of regelmatig contact.
Persoonlijke info & Bio
Lengte: |
187 cm / 6'2'' |
Gewicht: |
68 kg / 150 lbs |
Leeftijd: |
26 jaar |
Hobby: |
playing paintball |
Nationaliteit: |
Greek |
Voorkeuren: |
Wants sex date |
Cupmaat: |
zoals meloenen leuk vinden |
Lingerie: |
Love and Bra |
Perfumes: |
Vfiles |
Geaardheid: |
Verschillend-geslachtelijk |
Mogelijkheden/Services
Titjob |
Blowjob without Condom escorts Amsterdam |
Spanking On me escorts Amsterdam |
Role play |
Dominatrix escorts Amsterdam |
Covered blow job |
Anal massage |
Blow job |
Anal Sex |
Intimate shaving |
Couples sex |
Light bondage sex |
Golden Shower |
Squirting |
Golden Shower |
Sex Games |
GFE |
Double Penetration |
Masturbate |
Cum on Face |
Mistress |
Tarieven
Time | Incall | Outcall |
Snel |
50 eur |
|
1 uur |
100 eur |
160 eur + Outcall Travel Fee (Taxi) |
Extra uur |
80 eur |
100 eur + Outcall Travel Fee (Taxi)
|
12 uren |
700 eur |
|
24 uren |
1200 eur |
|
Comments
Log in to leave a comment for this escort!
uur | +1 |
Ik had haar beoordelingen gelezen en was onder de indruk, hoewel haar tarieven een beetje hoog zijn, wilde ik haar ontmoeten en haar thuisontvangst was handig. Ik maakte de afspraken zonder problemen via txt en bevestigde de ochtend van onze afspraak en ontving haar adres. Ik kwam een beetje vroeg aan, maar ze vroeg me om binnen te komen. Toen de deur openging, werd ik begroet door een super sexy dame in een kleine bikini. Ze liet me mijn schoenen uitdoen en me naar een achterslaapkamer leiden. Ik kleedde me uit en ging op de massagetafel liggen en ontspande me.
uur | +1 |
Ontmoeting met Bridget was gemakkelijk en snel, ze is erg meegaand en werkt met je samen om de beste timing vast te stellen.Een goed gesprek terwijl je elkaar leert kennen.